Mapa Česka Jednorázové akce Stálé expozice Pohledy s hrady a zámky Panofotky Diskuzní fórum Naše služby Přidat objekt English version
Hrady, zámky a jiné památky Muzea a galerie Hotely, penziony a jiné ubytování Restaurace English version

 
 
   
 Naše služby
  Přehled našich služeb včetně ukázek a ceníku naleznete zde.
 
 Pohlednice
 Ze sekce Pohlednice našeho serveru můžete odesílat elektronické pohlednice s tematikou památek, jako např. tuto:
 
Bečov nad Teplou, pohled od východu
 
Poslat tuto pohlednici

 
 Reklama
 
 Kontaktujte nás
  Napište nám - jakýkoli svůj názor na náš server.
Oznamte chybu - je-li kdekoli na našich stránkách chyba, budeme velmi rádi, když nám to sdělíte.
Přidejte záznam - do jakékoli z našich sekcí, a to zdarma.
 
 
 
Zpět na přehled příspěvků

 

brigáda
Autor:Iveta
Email:bananasplit@centrum.cz
Pocet reakcí:20
Text příspěvku: Ahoj, shánim brigádu jako průvodce na hradu nebo zámku, nevíte někdo o něčem, nebo aspoň kde by se to v globále dalo hledat-ne zámek po zámku.....Díky Iveta
 
Datum vložení:18.4.2005 11:27
Odpovědět ...

 

RE: brigáda
Autor:Vojtěch
Odpověď komu: Iveta
Email:
Text příspěvku: Hele, Iv, v moderní kapitalistické společnosti bývá zvykem, že prodávající se musí snažit prodat a pánem je zákazník ... V téhle situaci jsi prodávající Ty (prodáváš svou pracovní sílu), zákazníkem je příslušný hrad (má peníze, které Ti za práci bude dávat), takže koukej nebejt líná a dělej "zámek po zámku". Buď aspoň ráda, že je máš někde pohromadě a že jsou tam emaily, a nemusíš tam volat ...
 
Datum vložení:18.4.2005 17:57
Odpovědět

RE: RE: brigáda
Autor:Katka
Odpověď komu: Vojtěch
Email:katka.lomozova@centrum.cz
Text příspěvku: Nic proti, ale na trhu práce jsi ty nabízející a hrad poptávající... Pokud by se Vám něco podařilo najít, tak se prosím ozvěte. Taky bych takovou práci brala :-)
 
Datum vložení:3.2.2007 23:47
Odpovědět

RE: RE: RE: brigáda
Autor:Petr
Odpověď komu: Katka
Email:
Text příspěvku: prodávající a nabízející je totéž :-) :-) holky holky, co z vás bude .... mimochodem když tady tak čtu příspěvky od děvčat, tak mně tak napadá, že není nic příjemnějšího, než na hradě narazit na navoněnou slepici, jak papouškuje naučený text slovo od slova. no nic ve zlým, už mlčím :-)
 
Datum vložení:19.3.2007 17:27
Odpovědět

RE: RE: RE: RE: brigáda
Autor:
Odpověď komu: Petr
Email:
Text příspěvku: A já mám pocit, že není nic příjemnějšího, než potkat na nějakém fóru takového člověka jako jseš ty :-) A o svou budoucnost se moc neobávám. A mimochodem studuji historii :-)
 
Datum vložení:24.3.2007 21:38
Odpovědět

RE: RE: RE: RE: RE: brigáda
Autor:Petr
Odpověď komu: 
Email:
Text příspěvku: jsem rád, že jsem Tě potěšil. chápu, že se o svou budoucnost neobáváš, on ji někdo zajistí viď. a ad studium historie - to má pak ta česká historická věda k něčemu vypadat :-) doufám, že jsem tě nezklamal a přeju hezký večer.
 
Datum vložení:25.3.2007 03:21
Odpovědět

RE: RE: RE: RE: RE: RE: brigáda
Autor:Katka
Odpověď komu: Petr
Email:
Text příspěvku: No, zklamal. Víš, jsem dost samostatná, o svou budoucnost se postarám sama. A myslím, že česká historická věda na tom není vůbec špatně :-) Proč si myslíš, že jsem hloupá? To samé si můžu myslet i já o tobě. Zvlášť když se bezdůvodně navážíš do lidí na fórech. To o tobě vypovídá dost.
 
Datum vložení:26.3.2007 18:09
Odpovědět

RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: brigáda
Autor:Katka
Odpověď komu: Katka
Email:
Text příspěvku: Mimochodem, na kolika hradech už jsi byl, kolikrát jsi "narazil na navoněnou slepici, jak papouškuje naučený text slovo od slova"? Na většině hradech se totiž konají přijímací konkurzy na sezónní průvodce, které se většinou skládají z všeobecně-historického testu a ústního pohovoru vedeného v cizím jazyce... Takže návštěvu nějaké památky ti vřele doporučuji. Rozhodně tě obohatí, což zrovna ty dost potřebuješ :-)
 
Datum vložení:26.3.2007 19:35
Odpovědět

RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: brigáda
Autor:Petr
Odpověď komu: Katka
Email:
Text příspěvku: No, faktem je, že už jsem dlouho nikde nebyl. A mimochodem, nevim, jak jsi poznala, co potřebuju a co ne.
 
Datum vložení:26.3.2007 20:47
Odpovědět

RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: brigáda
Autor:Petr
Odpověď komu: Katka
Email:
Text příspěvku: Tak moment, já jsem neřekl, že jsi myslím, že jsi hloupá, ani si to nemyslím, ani na to nemám právo. Já jsem si jenom spolu se spoludiskutujícím povzdechl nad leností čišící z příspěvku "Ahoj, shánim brigádu jako průvodce na hradu nebo zámku, nevíte někdo o něčem, nebo aspoň kde by se to v globále dalo hledat-ne zámek po zámku.....Díky Iveta". Ale každému, co jeho jest a boží mlejny celkem melou spolehlivě :-) Mimochodem samostatnou holku aby dneska člověk pohledal :-(
 
Datum vložení:26.3.2007 20:44
Odpovědět

RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: brigáda
Autor:Katka
Odpověď komu: Petr
Email:
Text příspěvku: Já vím. Tak mír? :-) Každopádně, jestli budeš o prázdninách někde v blízkosti hradu Český Šternberk, tak se zastav a já ti osobně ukážu, jak je to s tou inteligencí průvodkyň :-))) Tak sbohem.
 
Datum vložení:27.3.2007 12:03
Odpovědět

RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: brigáda
Autor:Petr
Odpověď komu: Katka
Email:
Text příspěvku: Tak v tom případě ne sbohem, ale nashledanou.
 
Datum vložení:27.3.2007 22:02
Odpovědět

RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: brigáda
Autor:Petr
Odpověď komu: Katka
Email:
Text příspěvku: Peace between us this night, Arthur ...
 
Datum vložení:27.3.2007 22:03
Odpovědět

RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: brigáda
Autor:Petr
Odpověď komu: Katka
Email:
Text příspěvku: a děkuju za pozvání ...
 
Datum vložení:27.3.2007 22:34
Odpovědět

RE: brigáda
Autor:Katka Nováková
Odpověď komu: Iveta
Email:Katie.90@seznam.cz
Text příspěvku: Ahojky,jen sem se chtěla zeptat zda se ti nakonec něco podařilo najít a jak ses k tomu dostala. Zajímám se v podstatě o to samé co ty. díky
 
Datum vložení:19.9.2006 21:08
Odpovědět

RE: RE: brigáda
Autor:kalinka
Odpověď komu: Katka Nováková
Email:kalinka.kali@seznam.cz
Text příspěvku: zdavrim slecny a zarazi me teda nevim kolik vam je let,ale trochu samostatnosti by neskodilo.Bylo mi patnacat,takze to pred tremi roky jsem se chtela dostat na zamek jako pruvodkyne a nikdo mi v tom neradila a nikoho jsem o radu neprosil ajen jsem si nasla stanky hradu a zamku sepsala neco jako zadost o brigadu a rozeslala ji pomoci mejlu na hrady a zamky a z nabidek jsem si nakonec vybirala ja,ale rekla bych ze pro tuto sezuno je jiz pozde.jiz tri rkoy jako pruvodky v lete pracuji a do konce kalendarniho roku je vetsinou obsazeno.
 
Datum vložení:4.3.2007 17:44
Odpovědět

RE: RE: RE: brigáda
Autor:Iva
Odpověď komu: kalinka
Email:Isilhava@seznam.cz
Text příspěvku: Ahoj holky, když mi bylo 15 let, pracovala jsem jako průvodkyně na zámku v Horšovském Týně a byla to moje nejkrásnější brigáda. Od té tdoby se mi žádnou takovou brigádu sehnat nepodařilo, stalo se z ní úzce profilové zboží, na které jeden potřebuje spoustu známostí a protekcí (a samozřejmě znalost jazyků). Dnes mám pocit, že tahle místa jsou obsazována daleko dopředu a kdo není z oboru, má jen pranepatrnou šanci se tam dostat. Ale i tak - hodně štěstí při hledání a hlavně si to pak užijte.
 
Datum vložení:20.3.2007 16:21
Odpovědět

RE: RE: RE: RE: brigáda
Autor:Katka
Odpověď komu: Iva
Email:
Text příspěvku: Teď, na začátku jara, se většinou konají konkurzy sezónních průvodců. Na některých zámcích už proběhly, někde se teprve konat budou. Třeba na Karlštejně bude konkurz probíhat 14. dubna.
 
Datum vložení:26.3.2007 19:40
Odpovědět

RE: brigáda
Autor:eva
Odpověď komu: Iveta
Email:
Text příspěvku: máš pravdu, nejlepší je se zvednout a jít tam..nejlépe si předtím tu schůzku domluvit, protoze jako průvodkyně vím,že kastelánky netráví veškerý svůj čas sezením v kanceláři a čekáním na průvodkyně :D tak hodně štěstí, je to celkem sranda :)
 
Datum vložení:31.5.2007 18:55
Odpovědět

RE: brigáda
Autor:Zuzana
Odpověď komu: Iveta
Email:zuzka.bzonkova@seznam.cz
Text příspěvku: Ahoj, mám stejný problém.. Já píšu na zámek po zámku, co mě zrovna napadnou, ale víš co? Nikdo mi neodpovídá. Že by aspoň napsali "ne, děkujeme, brigádníky nepotřebujeme" Prostě nic... tak buď mám nefunkční kontakty, což se mi ale nezdá, nebo fakt nevím=(
 
Datum vložení:29.12.2007 11:45
Odpovědět

 
 
Zpět na přehled příspěvků

 

 
Poslední aktualizace databáze: 21.04.2008
Provozuje Taprimex Group, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena © 2000-2015
 
hosting zajišťuje: www.KvalitniHosting.cz