Mapa Česka Jednorázové akce Stálé expozice Pohledy s hrady a zámky Panofotky Diskuzní fórum Naše služby Přidat objekt English version
Hrady, zámky a jiné památky Muzea a galerie Hotely, penziony a jiné ubytování Restaurace English version

 
 
   
 Naše služby
  Přehled našich služeb včetně ukázek a ceníku naleznete zde.
 
 Pohlednice
 Ze sekce Pohlednice našeho serveru můžete odesílat elektronické pohlednice s tematikou památek, jako např. tuto:
 
Karlštejn, sv. Václav
 
Poslat tuto pohlednici

 
 Reklama
 
 Kontaktujte nás
  Napište nám - jakýkoli svůj názor na náš server.
Oznamte chybu - je-li kdekoli na našich stránkách chyba, budeme velmi rádi, když nám to sdělíte.
Přidejte záznam - do jakékoli z našich sekcí, a to zdarma.
 
 
 
Zpět na přehled příspěvků

 

stránky jsou príma
Autor:Pavel Pávek
Email:pavel.pavek@seznam.cz
Pocet reakcí:3
Text příspěvku: Na stránky jsem narazil vlastně náhodou a stále si je čtu. Jsou užitečné a profesionálně dělané. Máte nového čtenáře. který je doslova nadšen.Kdybych Vám mohl s něčím pomoci, jsem novinář, rád tak učiním. Pavel
 
Datum vložení:30.8.2005 12:30
Odpovědět ...

 

RE: stránky jsou príma
Autor:tim
Odpověď komu: Pavel Pávek
Email:
Text příspěvku: Ahoj. Musím plně souhlasit. Tyto stánky nemají vůbec chybu. Nejsi sám,kdo na ně chodí,když se najde nějaká ta příležitost být na internetu. Strašně se mi líbí pohlednice. Na ně bych se mohla dívat pořád. U jakých novin vůbec děláš?
 
Datum vložení:13.9.2005 16:37
Odpovědět

RE: RE: stránky jsou príma
Autor:Pavel Pávek
Odpověď komu: tim
Email:pavel.pavek@seznam.cz
Text příspěvku: Ahoj. Omlouvám se za pozdní odpověď; je to tím, že dlouhodobě a dost vážně marodím. Trochu úplně mi vysadila Jatýrka; dělají si co chtějí. Ale již začínají poslouchat. Dělal jsem okresní zpravodajství z Kutnohorska do MF. ale kvůli neduhu nezbylo, než to na čas přerušit. Jinak jsem na volné noze a píši, kam se dá. Je to dost těžkej chlebíček. Měj se a určitě dáme někdy řeč. Když ram mi raději napiš přímo na seznam, spíše se k tomu dostanu. Pavel
 
Datum vložení:19.9.2005 23:28
Odpovědět

RE: stránky jsou príma
Autor:Regina
Odpověď komu: Pavel Pávek
Email:
Text příspěvku: vždyť nejsou vůbec aktualizované ...
 
Datum vložení:16.9.2005 11:52
Odpovědět

 
 
Zpět na přehled příspěvků

 

 
Poslední aktualizace databáze: 21.04.2008
Provozuje Taprimex Group, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena © 2000-2015
 
hosting zajišťuje: www.KvalitniHosting.cz