Ceník Reklamní balíček Classic Garantovaný záznam Panofotky Bannerová reklama English version

 
 
   
 Pohlednice
 Ze sekce Pohlednice našeho serveru můžete odesílat elektronické pohlednice s tematikou památek, jako např. tuto:
 
Štramberk Trúba
 
Poslat tuto pohlednici

 
 Přihlášení
  Chcete-li se zúčastnit naší stálé soutěže, je nutné se přihlásit. K tomu zadejte svůj přihlašovací email (který jste použil/a při registraci) a heslo.
 
email: 
heslo: 

Pokud přihlašovací údaje nemáte nebo jste je zapomněl(a), klepněte sem.
 
 Doporučte nás
  Líbi-li se Vám náš server, budeme moc rádi, když nás doporučíte někomu známé-mu. K tomu vyplňte jeho/její emailovou adresu a stiskněte „Pokračovat.“

 
 Stránky památek
  Zde Vám nabízíme nejno-vější vlastní stránky pa-mátek s detailními popisy expozic, historie a dalšími informacemi.
 
Hrad Bezděz
Památník Terezín
Skanzen Vysočina
 
Seznam všech zde
 Zasílání novinek
  Máte-li zájem o zasílání novinek (1 email za 1-3 týdny), vyplňte svůj email a klepněte na Přihlaš. Nepřejete-li si již novinky dostávat, klepněte na Odhlaš.

 
  
 Anketa
  Jste spokojen(a) s rychlostí načítání těchto stránek?
 
Ano  (20958)
Ne  (4468)

 Kontaktujte nás
  Napište nám - jakýkoli svůj názor na náš server.
Oznamte chybu - je-li kdekoli na našich stránkách chyba, budeme velmi rádi, když nám to sdělíte.
Přidejte záznam - do jakékoli z našich sekcí, a to zdarma.
 
 
 

Reklama na www.pruvodce.com

Průvodce po Česku je server zaměřený na poskytování aktuálních praktických informací a zajímavostí z oblasti cestovního ruchu. Zaměřuje se zejména na ubytovací a stravovací zařízení a památky. Bannerová reklama zde je díky různým možnostem cílení a vysoké návštěvnosti vhodná k masové propagaci značky či produktu, stejně dobře ale také k výběrovému oslovení přesně dané cílové skupiny.

Ušijte si reklamní kampaň přesně na tělo!
Vyberte si přesně ten typ reklamy, co Vám vyhovuje nejvíc a co je pro Vás nejlepší. Cena je uváděna v Kč za 1000 zobrazení a můžete si ji upravit přesně dle Vašich představ, záleží na tom, jaké z širokých možností cílení a zvyšování efektivity bannerové inzerce využijete. Přehled je uveden v následující tabulce, také si můžete prohlédnout příklady, které vše ještě podrobněji vysvětlují.
 
Klasický banner 468 × 60 bodů
Standardní banner, který potkáte téměř na každé internetové stránce.
Reklamu na Průvodci po Česku ale uvidí pouze ti lidé, kteří často, ať už pracovně, či ze zájmu cestují a Vy jim můžete nabídnout reklamu např. pouze pokud se budou dívat, a tím je vysoká pravděpodobnost že i navštíví, např. Jižní Čechy.
Fullbaner je možné kombinovat se všemi Speciálními omezeními.
Formát: 468 × 60
Max. velikost 50 kB
Základní cena: 50,- za 1000 zobrazení

 
 Speciální cílení a omezení reklamy:
 Pokud chcete Vaše služby nabídnout pouze určitému okruhu návštěvníků, vyberte si z tabulky
 to pravé a základní cenu za zobrazení vynásobte koefieficienty.
 
Použití kritéria omezení frekvence (Váš banner se jednomu návštěvníkovi při jedné návštěvě (tedy v jedné tzv. session) zobrazuje např. nejvýše jednou za tři zobrazení): cena × 2
Použití kritéria omezení opakování (Váš banner se v jedné session zobrazí např. nejvýše pětkrát): cena × 2
Použití kritéria omezení sekce (Váš banner se bude zobrazovat např. jen v sekci Památky). Seznam sekcí našeho serveru naleznete zde: cena × 3
Použití cílení na region, město či klíčové slovo (Váš banner se bude zobrazovat např. jen u pražských památek): cena × 4


Sekce na našem serveru:
 
 • Hrady, zámky, ostatní památky a muzea
 • Kulturní akce
 • Elektronické pohlednice
 • Ubytování
 • Restaurace
 • Ostatní (diskuze, soutěže apod.)

Zpět nahoru


Množstevní slevy:
 
Objednáte-li si za více než ... Získáte slevu ...
10 000,- Kč 10 %
20 000,- Kč 20 %
50 000,- Kč 30 %

Zpět nahoru


Další důležité informace:
 
 • Máte možnost nastavit si denní limit utracené částky za reklamní kampaň, a to při libovolné ceně za zobrazení. Tento denní limit lze nastavit nejméně na 300,- Kč, jeho použití je zdarma.
 • Horní a dolní pozice banneru jsou naprosto nezávislé, platí se zvlášť, a to stejnou cenou. Mají totiž, dle našich údajů, velmi podobnou účinnost, někdy má dolní banner účinnost i znatelně vyšší (například tehdy, jde-li o stránku s informací o konkrétní památce či s pověstí).
 • Návštěvnost v současné době činí průměrně cca 11000 přístupů denně, vytvořených cca 1600 návštěvníky. Jeden návštěvník si tedy při jedné návštěvě našeho serveru zobrazí v průměru asi 7 stránek.

Zpět nahoru


Příklady reklamních kampaní:
 
 • Budete-li mít zájem o zcela plošnou, ničím neomezenou kampaň, zaplatíte 50,- Kč za 1000 zobrazení svého banneru. Přitom si můžete nastavit denní limit proinzerované částky. Pokud takováto kampaň poběží jeden týden, zaplatíte za ni přibližně 2800,- Kč (7 × 400,- Kč, při průměrné návštěvnosti 11 000 přístupů denně).
 • Budete-li mít zájem o poněkud efektivnější plošnou kampaň, ve které se Váš banner bude zobrazovat kdekoli na stránkách www.pruvodce.com, ale jednomu návštěvníkovi nejvíce třikrát, zaplatíte za 1000 zobrazení částku 50,- Kč × 2 (kritérium omezení opakování), tedy 100,- Kč za 1000 zobrazení. I zde si samozřejmě můžete nastavit denní limit. Cena za určité časové období se u těchto složitějších kampaní obtížně stanovuje, proto objednáváte určitý počet zobrazení, připadně denní limit.
 • Budete-li mít zájem o zobrazování svého banneru pouze v sekci „Hrady, zámky ...“, a to tak, aby se jednomu návštěvníkovi při jedné návštěvě zobrazil nejvýše třikrát, zaplatíte za 1000 zobrazení částku 50,- × 3 (kritérium omezení sekce) × 2 (kritérium omezení opakování), tedy 300,- Kč za 1000 zobrazení. I zde si samozřejmě můžete nastavit denní limit.
 • Budete-li mít zájem o zobrazování svého banneru pouze v sekcích „Hrady, zámky ...“, „Kulturní akce“ a „Elektronické pohlednice“, tak aby se jednomu návštěvníkovi při jedné návštěvě zobrazil nejvýše dvakrát a zároveň aby se nezobrazoval častěji než jednou za tři zobrazení, zaplatíte za 1000 zobrazení částku 50,- × 3 (kritérium omezení sekce) × 2 (kritérium omezení opakování) × 2 (kritérium omezení frekvence), tedy 600,- Kč za 1000 zobrazení. I zde si samozřejmě můžete nastavit denní limit.

Zpět nahoru


Obchodní a platební podmínky:
 
 • Provozovatel serveru www.pruvodce.com si vyhrazuje právo odmítnout reklamní kampaň, a to i bez udání důvodu.
 • Reklamní banner před zařazením do kampaně podléhá kontrole provozovatele serveru www.pruvodce.com a může být odmítnut i bez udání důvodů. Nepřijatelné jsou zejména bannery, odporující právnímu řádu ČR či dobrým mravům.
 • Minimální výše jedné objednávky činí 4000,- Kč.
 • Reklamní kampaň může být spuštěna až po celém uhrazení její ceny, výjimky se řeší individuálně.
 • Nejsme plátci DPH.

Zpět nahoru


Objednávkový formulář:

... máme to potěšení Vám nabídnout ke stažení.
 
Zpět nahoru


Kontaktujte nás:
 
na telefonním čísle 776 110 110, či emailem na reklama@pruvodce.com
 

Zpět nahoru
 

 
 
 
 
 
 

 
Poslední aktualizace databáze: 21.04.2008
Provozuje Taprimex Group, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena © 2000-2015
 
hosting zajišťuje: www.KvalitniHosting.cz